Skip to main content

Dlaczego to mierzymy, czyli nasza filozofia pracy

Nasze dążenie do utrzymania najwyższych standardów jakości jest nieustanne i niezachwiane. Stosujemy szczegółowe procedury kontroli jakości, aby zapewnić, że każde dostarczane przez nas opakowanie jest konsekwentnie na najwyższym poziomie. Kluczowe wskaźniki jakości są przez nas ścisłe monitorowane - to fundament naszej reputacji jako wiarygodnego dostawcy wysokiej jakości opakowań, budującego długotrwałe zaufanie wśród klientów.

Jakość potwierdzona wskaźnikami

98.7

On Time In Full

0.46

Customer Complaints

99.1

First Contact Resolution

98.6

Recomendation Score

99.2

Customer Retension Score

On Time In Full
(OTIF)

wskaźnik zamówień realizowanych na czas. Wyliczony procent oznacza 99 na 100 zleceń jest przez nas dostarczanych na czas, w odpowiedniej ilości oraz jakości.

Customer Complaints
(CC)

jest to wskaźnik reklamacji. Wynik oznacza, że 217 na 218 zleceń jest dostarczonych w odpowiedniej jakości.

First Contact Resolution
(FCR)

to wskaźnik mierzący skuteczność komunikacji i rozwiązywania wyzwań naszych klientów. Oznacza, że 99 na 100 spraw od naszych klientów załatwiamy podczas pierwszego kontaktu.

Recomendation Score
(RS)
wskaźnik, który mówi nam, że 99 na 100 obecnych klientów poleca współpracę z nami.

Customer Retension Score
(CRS)
wskaźnik retencji naszych klientów. Wynik oznacza, że 99 na 100 naszych klientów pozostaje z nami w charakterze długofalowej współpracy.

Od 2006 roku pracujemy w oparciu o wymagania norm jakości

Dążymy do zapewnienia pełnego zadowolenia naszych klientów, dbając o rozwój i utrzymanie wysokiej jakości naszych wyrobów oraz standardu obsługi. W tym celu wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania oparty na międzynarodowym standardzie PN-EN ISO 9001:2015, który zapewnia ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Ponadto, stosujemy się do europejskiego standardu PN-EN 15378:2017, gwarantującego bezpieczeństwo i zgodność w produkcji opakowań farmaceutycznych. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój potwierdza zastosowanie standardu FSC-STD-40-004 v.3-1 Forest Stewardship Council, który zapewnia, że nasze produkty pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Wszystkie te systemy zostały potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą SGS United Kingdom Ltd Systems & Services Certification, co świadczy o naszym stałym zaangażowaniu w utrzymanie wysokich standardów jakościowych i etycznego działania.

ISO 15378:2017 (PL)
ISO 9001:2015 (PL)
FSCTM Chain-of-Custody
Polityka ZSZ