Skip to main content

Zaawansowane technologie w naszym procesie produkcyjnym to gwarancja doskonałości każdego opakowania. Nasz nacisk na precyzję i jakość zapewnia niezawodność i powtarzalność każdej partii produktów

W produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny dzięki czemu jakość produktu, który dostarczmy jest pewna i powtarzalna.

Druk offsetowy (konwencjonalny oraz UV Low Migration)

Druk płaski, wykorzystywany w produkcjach wielkonakładowych w których obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej na podłoże drukowe za pośrednictwem cylindra pośredniego, który jest pokryty obciągiem.

Druk cyfrowy

Metoda druku dla produkcji niskonakładowych przy pomocy maszyny drukarskiej, która tworzy obraz bezpośrednio na podstawie danych przesłanych z komputera bez użycia nośników pośrednich oraz form drukarskich.

Przetłaczanie

Uwypuklanie określonych elementów graficznych na arkuszu za pomocą tłoczników zamontowanych w desce do przetłaczania lub wykrojniku.

Kaszerowanie

Charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością, doskonale zabezpieczając wyroby np. podczas transportu i magazynowania przy zachowaniu pełni walorów estetycznych druku offsetowego.

Lakier wypukły (także 3D)

Lakierowanie przy pomocą sitodruku, który pozwala na położenie bardzo dużej ilości lakieru w określonym miejscu, gdzie po utwardzeniu lampami UV otrzymujemy efekt uwypuklenia bez konieczności procesu przetłaczania.

Lakier hybrydowy (także skóra pomarańczy, dripp-off)

Lakierowanie in line za pomocą wieży offsetowej oraz wieży do druku flexo gdzie po nałożeniu się dwóch lakierów następuje szereg reakcji chemicznych w skutek których otrzymujemy chropowatą powierzchnię.

Drukowanie na foliach PET oraz PCV

Zadruk na podłożach niewsiąkliwych, który zapewnia technologia druku UV poprzez natychmiastowe utrwalenie farby za pomocą promieniowania UV.

Lakier Soft Touch

Lakier nadający powierzchniom aksamitną strukturę, nanoszony za pomocą wieży fleksograficznej. Występuje możliwość lakierowania podłoży wsiąkliwych jak i niewsiąkliwych.

Flokowanie

Nanoszenie strzyży tekstylnej w określonych miejscach arkusza poprzez zadruk klejem za pomocą sita oraz tunelu elektrostatycznego.

Sztancowanie (także wykrawanie)

Wycinanie z arkusza papieru, kartonu, tektury lub innego podobnego podłoża pożądanego kształtu wyrobu poligraficznego za pomocą formy wykrawającej tzw. wykrojnika.

Klejenie wielopunktowe i składanie

Nanoszenie kleju w odpowiednich miejscach oraz składanie kartonika przy pomocy maszyny składająco – sklejającej w celu umożliwienia szybkiego zapakowania produktów.

Lakier błysk / mat

Lakiery nadające powierzchniom efekty głębokiego matu i wysokiego połysku w technologii UV oraz niskiego połysku oraz półmatu w technologii konwencjonalnej.

Hot stamping (także termodruk)

Technika druku z użyciem folii hot-stampingowej i matryc wypukłych wykonanych z materiału przewodzącego ciepło.

Kalandrowanie

Przetłaczanie całych arkuszy kartonu za pomocą odpowiednich wałków. Możliwe nadanie arkuszom np. efektu skóry lub płótna.

Folia mat / błysk / soft touch

Nadawanie za pomocą przyklejania na arkusze folii określonych efektów np. mat, błysk, struktura, efekt zamszu itp. tworząc dodatkową barierę przed czynnikami zewnętrznymi.