Aktualności

 

Z przyjemnością informujemy, że Arka Druk gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w kolejnym wyjątkowym 32. -im finale.

Nasza firma wydrukowała materiały marketingowe i identyfikatory dla białostockiej WOŚP. Wykorzystaliśmy do tego naszą nowoczesną drukarkę cyfrową, jedną z wielu nowoczesnych maszyn, które posiadamy i które pozwalają nam zaspokoić oczekiwania nawet wymagających klientów.

Arkę Druk tworzą ludzie z pasją i pozytywną energią , którzy zawsze chętnie wspierają inicjatywy w których liczy się dobro potrzebujących, dlatego jesteśmy dumni, że gramy z Orkiestrą, która niezmiennie i konsekwentnie promuje te wartości.

I będziemy grać nadal – do końca świata i jeden dzień dłużej ….

Arka Druk

 O Firmie

 
Arka Druk

Arka-Druk to renomowany polski producent opakowań. Jesteśmy na rynku od 1997r. Przez 20 lat zawsze rzetelnie i sumiennie realizowaliśmy zamówienia naszych klientów.

Zdobyte doświadczenie, wdrożone najnowocześniejsze technologie i systemy produkcji pozwoliły na osiągnięcie pozycji jednego z czołowych producentów opakowań jednostkowych w Polsce.

Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć do tej pory, ale naszą ambicją jest dalszy rozwój i bycie jednym z najlepszych producentów opakowań w Europie.

Wszystkie podejmowane przez nas działania zmierzają do tego, by utrzymać pozycję lidera innowacyjności w produkcji i projektowaniu opakowań, a satysfakcję naszych klientów wywindować na nieosiągalny dla innych firm poziom.

To co jest ważne dla nas dzisiaj, to gdzie chcemy być jutro zawarliśmy w misji, wizji i wartościach.

Misja Firmy

Pomysł, profesjonalizm, pasja to synonimy marki ARKA DRUK. Z nami osiągniesz strategiczną przewagę na rynku. Naszym założeniem jest stać się liderem w tworzeniu innowacyjnych opakowań. Chcemy być godnym partnerem dla naszych pracowników i klientów.Zespół

Szacunek do drugiego człowieka wyraża naszą postawę zarówno w stosunku do naszych klientów, jak i pracowników. Pracując zespołowo mamy świadomość naszej siły, ale jednocześnie szanujemy indywidualność i potrzeby naszych partnerów i współpracowników.Profesjonalizm

Każdego dnia łączymy naszą wiedzę i doświadczenie, by w możliwie najlepszy sposób osiągnąć założone cele i z sukcesem zakończyć realizowane przez nas projektyZaufanie

Wspólne działanie i osiąganie założonych rezultatów nie byłoby możliwe bez wzajemnego zaufania i partnerskiego traktowania. Każdego dnia doceniamy zaufanie jakimi darzą nas Klienci i dokładamy wszelkich starań, by go nie stracić.


Odpowiedzialność

Naturalna konsekwencja zaufania. Pracujemy tak by go nie stracić i nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań. Praca w zgodzie z przyjętymi wartościami i zasadami jest gwarantem osiągania jak najwyższych standardów i jak najlepszych rezultatów.
Innowacyjność

Dbamy o to, by nasze działania nie tylko kreowały nowe rozwiązania, ale też były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorów
Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania odnośnie technologii druku? Potrzebujesz wyceny wykonania opakowania dla Twego produktu? Napisz do nas, na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin lub szybciej.

Adres:

ARKA-DRUK Sp. z o.o.
ul. Cukrownicza 1
18-100 Łapy

Tel:

(85) 67 55 793  Unia  Informacje o projektach unijnych


EU logo
EU logo
EU logo
EU logo