O Firmie

 
Arka Druk

Arka-Druk to renomowany polski producent opakowań. Jesteśmy na rynku od 1997r. Przez 20 lat zawsze rzetelnie i sumiennie realizowaliśmy zamówienia naszych klientów.

Zdobyte doświadczenie, wdrożone najnowocześniejsze technologie i systemy produkcji pozwoliły na osiągnięcie pozycji jednego z czołowych producentów opakowań jednostkowych w Polsce.

Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć do tej pory, ale naszą ambicją jest dalszy rozwój i bycie jednym z najlepszych producentów opakowań w Europie.

Wszystkie podejmowane przez nas działania zmierzają do tego, by utrzymać pozycję lidera innowacyjności w produkcji i projektowaniu opakowań, a satysfakcję naszych klientów wywindować na nieosiągalny dla innych firm poziom.

To co jest ważne dla nas dzisiaj, to gdzie chcemy być jutro zawarliśmy w misji, wizji i wartościach.

Misja Firmy

Pomysł, profesjonalizm, pasja to synonimy marki ARKA DRUK. Z nami osiągniesz strategiczną przewagę na rynku. Naszym założeniem jest stać się liderem w tworzeniu innowacyjnych opakowań. Chcemy być godnym partnerem dla naszych pracowników i klientów.Zespół

Szacunek do drugiego człowieka wyraża naszą postawę zarówno w stosunku do naszych klientów, jak i pracowników. Pracując zespołowo mamy świadomość naszej siły, ale jednocześnie szanujemy indywidualność i potrzeby naszych partnerów i współpracowników.Profesjonalizm

Każdego dnia łączymy naszą wiedzę i doświadczenie, by w możliwie najlepszy sposób osiągnąć założone cele i z sukcesem zakończyć realizowane przez nas projektyZaufanie

Wspólne działanie i osiąganie założonych rezultatów nie byłoby możliwe bez wzajemnego zaufania i partnerskiego traktowania. Każdego dnia doceniamy zaufanie jakimi darzą nas Klienci i dokładamy wszelkich starań, by go nie stracić.


Odpowiedzialność

Naturalna konsekwencja zaufania. Pracujemy tak by go nie stracić i nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań. Praca w zgodzie z przyjętymi wartościami i zasadami jest gwarantem osiągania jak najwyższych standardów i jak najlepszych rezultatów.
Innowacyjność

Dbamy o to, by nasze działania nie tylko kreowały nowe rozwiązania, ale też były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorów Kariera

 

Co nas wyróżnia

 • Lubimy ze sobą pracować

 • Ciekawe technologie pozwalają nam rozwinąć skrzydła

 • Pracujemy projektowo

 • Nie zostajemy po godzinach

 • Poznaj nas

W jakich obszarach możesz się z nami rozwijać?

 • Sprzedaż

 • Produkcja

 • Logistyka

 • Grafika

 • Administracja

 • Wybierz cos dla siebie!

Co proponujemy?

 • Aktywny udział pracowników w życiu firmy

 • Atmosferę sprzyjającą Twojemu rozwojowi

 • Atrakcyjny system premiowy

 • Konkursy dla pracowników

 • Pracę w zgranych zespołach

 • Dowóz do pracy dla osób spoza siedziby firmy

Jak przebiega proces rekrutacji?

Gromadzenie aplikacji

Złóż osobiście lub prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@arkadruk.com, jeśli znalazłeś interesującą ofertę na naszej stronie. Jeśli nie znalazłeś, ale chciałbyś spróbować sił w naszym teamie – czekamy na Twoją aplikację! Jesteśmy otwarci na ciekawe osoby z otwartymi umysłami.


Analiza dokumentów

Twoje dokumenty trafią do naszej bazy. Wszystkie są wnikliwie analizowane pod kątem talentów, których cały czas poszukujmy.


Spotkanie

Telefoniczne zaproszenie na spotkanie w siedzibie to kolejny krok w naszym procesie. W zależności od stanowiska może to być jedno spotkanie z bezpośrednim przełożonym. Może też być cykl spotkań i/lub dzień próbny, kiedy będziesz mógł w praktyce zobaczyć na czym polega praca na konkretnym stanowisku i ocenić, czy jest to wyzwanie właśnie dla Ciebie.


Informacja zwrotna

Staramy się przekazywać informację zwrotną wszystkim, którzy do nas piszą. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie otrzymałeś informacji na temat tego, jak oceniana jest twoja aplikacja zapraszamy do kontaktu!

Kogo szukamy?Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z na adres: rekrutacja@arkadruk.com lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 85 675 57 93 lub osobisty w siedzibie firmy ul. Cukrownicza 1, 18-100 Łapy.

Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania odnośnie technologii druku? Potrzebujesz wyceny wykonania opakowania dla Twego produktu? Napisz do nas, na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin lub szybciej.

Adres:

Sp. z o.o. „ARKA - DRUK”
ul. Cukrownicza 1
18-100 Łapy

Tel:

(85) 67 55 793  Unia  Informacje o projektach unijnych


EU logo
EU logo
EU logo
EU logo