Polityka jakości

 

Od 2006 roku pracujemy w oparciu o wymagania norm jakości.

Dążymy do pełnego zadowolenia Klienta i troszczymy się o rozwój i utrzymanie wysokiej stałej jakości wyrobów oraz wysokiego standardu obsługi.

Wdrożony zintegrowany system zarządzania oparty o standardy:

  • PN – EN ISO 9001:2015

  • PN – EN ISO 15378:2015

  • FSC-STD-40-004 v.3.0

potwierdzony został certyfikatami przez niezależną jednostkę certyfikującą SGS United Kingdom Ltd Systems & Serwices Certification.


Pliki PDF:


Firmowa specyfikacja techniczna ARKA-DRUK:


Filmy instruktażowe DTP:


Hot Stamping
Przygotowanie plików:
Projekt graficzny:
Tłoczenie:
Lakier:
 System do inspekcji wizyjnej EYE C

 

EyeC

EyeC to system inspekcji dla etapu pre-press, który zapewnia produkcję prawidłowych plików do druku. Wykrywając błędy przed wytworzeniem płyt drukowych, działy i studia pre-press mają pewność, że ani jedna praca nie zostanie wydrukowana nieprawidłowo.

eyec

System odgrywa kluczową rolę w wychwytywaniu potencjalnych błędów czy niechcianych zmian. Bez względu na to czy służą do przechowywania produktów farmaceutycznych, spożywczych czy kosmetycznych, opakowania kartonowe muszą być wykonane bezbłędnie i jakościowo bez zarzutu. System EyeC, który posiadamy to gwarantuje.


Prosta weryfikacja treści od A do Z

System weryfikuje całą treść plików do druku względem pliku otrzymanego wzorca. To zaawansowane technologicznie oprogramowanie automatycznie wykrywa wszystkie elementy w pliku PDF, takie jak tekst, grafika, Braille, kody 1D i 2D, a następnie sprawdza je wszystkie w jednym cyklu. Wszelkie potencjalne różnice pomiędzy dwoma plikami zostają wychwycone z olbrzymią precyzją.

eyec
System do inspekcji wizyjnej EyeC identyfikuje różnego rodzaju odchylenia, dzięki czemu zapobiega na przykład wymieszaniu wersji plików i daje pewność, że tekst i grafika nie zostały przez pomyłkę usunięte, przesunięte lub dodane. Oprogramowanie wykrywa uszkodzone lub brakujące czcionki, nieprawidłowe przezroczystości oraz odchylenia kolorystyczne.

Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania odnośnie technologii druku? Potrzebujesz wyceny wykonania opakowania dla Twego produktu? Napisz do nas, na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin lub szybciej.

Adres:

ARKA-DRUK Sp. z o.o.
ul. Cukrownicza 1
18-100 Łapy

Tel:

(85) 67 55 793  Unia  Informacje o projektach unijnych


EU logo
EU logo
EU logo
EU logo